eBook

eBook

Za 60 strán okolo zemegule

 

Pomerne dlho som sa zaoberal otázkou vytvorenia niečoho nového. Tým myslím niečo, čo na mojom blogu ešte nebolo.

Mnoho takýchto noviniek bezpodmienečne potrebuje aj zakúpenie špeciálneho hardvéru a je jedno či ide o nový foťák, kameru alebo iné zariadenie. Avšak nie o tom som dnes chcel písať.

V tomto článku ti chcem trochu predstaviť môj nový eBook, ktorý len pred pár hodinami konečne vzhliadol svetlo internetového sveta.

 

Atlas mojich svetov

za 60 strán okolo zemegule

 

Takto sa volá elektronická verzia knihy, ktorú si každý jeden návštevník tohto blogu môže bezplatne stiahnuť na nižšie pripojenej adrese.

Tento eBook obsahuje fotografie a krátke príhody z 25 krajín našej planéty. Spolu v kombinácii s fotografiami vo veľkom rozlíšení, je to tak niečo, čím sa chcem poďakovať každému jednému čitateľovi alebo fanúšikovi blogu Photo and Traveling.

Momentálne je určite obrovský „boom“ mať vlastný „íbúk“. Samozrejme aj ja sa snažím držať krok s dobou, no táto elektronická kniha je aj výsledok dlhoročnej práce pri zbieraní zážitkov, fotografií a skúseností.

Som veľmi šťastný z toho, že sa môžem o svoje zážitky a skúsenosti z ciest podeliť práve aj touto formou.

Veľmi si cením, že sa ti podarilo dočítať až tu. Avšak, dosť už bolo rozprávania. Hor sa na spomínaný publikáciu. Dúfam že sa ti bude páčiť a veľmi ma poteší, ak sa so mnou podelíš aj o svoje pocity, ktoré v tebe zanechala. Napríklad mi môžeš niečo napísať aj dole do komentárov.

Pre získanie elektronickej knihy ( eBook ) je potrebné napísať do komentára mail, kam pošlem adresu na stiahnutie alebo zadať email do políčka nižšie.

Photo and Traveling

Try your language