Letisko Bratislava ponúka zaujímavé destinácie aj na jar

Letisko Bratislava ponúka zaujímavé destinácie aj na jar

Letisko Bratislava

Letisko Bratislava

To bola, ale tuhá zima tohto roku, však? No, našťastie to už máme za sebou a zrejme ďalších 30 rokov nič podobné nebude. S prihliadnutím ku globálnemu otepľovaniu to bude možno aj viac, ako spomínaných tridsať…

Keďže máme dvadsiate prvé storočie, tak nemôžem povedať, že ortuď v teplomeroch sa celkom nenápadne šplhá do prijateľných hodnôt. Takže, displeje na digitálnych teplomeroch, ktoré síce nie vždy ukážu skutočnú teplotu (no a čo, hlavne že to je pekné 🙂 ) rýchlo vystriedali graficky premakané aplikácie na našich smartfónoch. No a tie hovoria digitálnym jazykom to, čo poteší asi každého:

 

Jar je za dverami,

otvorte jej niekto, aby si to nerozmyslela 😀

 

Všetci tí, čo máte cestovateľské chúťky na tom správnom mieste, pozor. V spolupráci s denníkom pravda.sk som pripravil hotový Matrix. Teda mám na mysli trilógiu (tri po sebe nasledujúce články) o tom, kam sa vybrať na krátky výlet mimo Slovenska. Ide o priame lety z bratislavského letiska. Keďže netreba prestupovať, tak to je naozaj veľmi pohodlné a zvládne to skoro každý.

A ktoré destinácie to budú v prvom článku? Na svoje si prídu milovníci prírody, architektúry, histórie, maškrtné jazýčky, pivkári alebo aj znalci chutí kvalitnej whiskey.

Tak čo? Našli ste sa v tom zozname aj vy?

 

Letisko Bratislava

 

Každým jedným lajkom, komentárom alebo zdieľaním, ma podporíte v tom, aby som podnikol ďalšiu dobrodružnú cestu, z ktorej takisto prinesiem nové zaujímavosti.

Ďakujem, Aleš 😀

Kto za tým vlastne je

Volám sa Aleš a cestovanie spolu s fotografovaním sú mojimi dlhoročnými vášňami. Svojimi zážitkami a fotografiami chcem každému ukázať, že cestovanie nie je len pre vyvolených.

Tvoj názor ma zaujíma, napíš mi komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.