Letisko Bratislava

Letisko Bratislava

To bola, ale tuhá zima tohto roku, však? No, našťastie to už máme za sebou a zrejme ďalších 30 rokov nič podobné nebude. S prihliadnutím ku globálnemu otepľovaniu to bude možno aj viac, ako spomínaných tridsať…

Keďže máme dvadsiate prvé storočie, tak nemôžem povedať, že ortuď v teplomeroch sa celkom nenápadne šplhá do prijateľných hodnôt. Takže, displeje na digitálnych teplomeroch, ktoré síce nie vždy ukážu skutočnú teplotu (no a čo, hlavne že to je pekné 🙂 ) rýchlo vystriedali graficky premakané aplikácie na našich smartfónoch. No a tie hovoria digitálnym jazykom to, čo poteší asi každého:

 

Jar je za dverami,

otvorte jej niekto, aby si to nerozmyslela 😀

 

Všetci tí, čo máte cestovateľské chúťky na tom správnom mieste, pozor. V spolupráci s denníkom pravda.sk som pripravil hotový Matrix. Teda mám na mysli trilógiu (tri po sebe nasledujúce články) o tom, kam sa vybrať na krátky výlet mimo Slovenska. Ide o priame lety z bratislavského letiska. Keďže netreba prestupovať, tak to je naozaj veľmi pohodlné a zvládne to skoro každý.

A ktoré destinácie to budú v prvom článku? Na svoje si prídu milovníci prírody, architektúry, histórie, maškrtné jazýčky, pivkári alebo aj znalci chutí kvalitnej whiskey.

Tak čo? Našli ste sa v tom zozname aj vy?

 

Letisko Bratislava

 

Každým jedným lajkom, komentárom alebo zdieľaním, ma podporíte v tom, aby som podnikol ďalšiu dobrodružnú cestu, z ktorej takisto prinesiem nové zaujímavosti.

Ďakujem, Aleš 😀