Priame lety z letiska Bratislava

Priame lety z letiska Bratislava

Nie je tomu tak dávno, keď som písal článok o niektorých zaujímavých destináciach, kam sa dá letieť výhodne z letiska v Bratislave. Ak ste sa k tomu článku ešte nedostali, tak si ho môžete pozrieť tu (klik). Dnes to bude článok, kde som takisto vybral lokality, ktoré patria medzi klasiku na mape každého cestovateľa.

V spolupráci s denníkom pravda.sk to je tak časť seriálu, kde budem v pravidelných pokračovaniach prinášať rôzne destinácie v Európe, kam sa dá letieť priamo, bez potreby prestupovať na hociakom letisku. Pôjde o miesta v rôznych štátoch spolu aj s nápadmi, čo tam vidieť, resp. tipmi v blízkom okolí.

Do dnešného článku som vybral tri hlavné mestá krajín. No a ktoré že to sú? Nie len to, ale aj omnoho viac si môžeš prečítať v spomínanom článku nižšie. Ak sa vám tieto tipy budú páčiť alebo o nich budete chcieť dať vedieť aj svojim známym, tak ma veľmi potešíte, ak to urobíte. Každý lajk, komentár alebo zdieľanie mi urobí veľkú radosť.

Priame lety z letiska Bratislava

Priame lety z letiska Bratislava

Priame lety z letiska Bratislava

Okrem toho stále až do konca apríla môžete hlasovať v súťaži o najlepší cestovateľský blog na Slovensku a dať mi svoj hlas. Aj tým ma podporíte v mojej práci a prispejete tak k tomu, aby som mohol vyraziť na ďalšiu dobrodružnú cestu, z ktorej vám určite prinesiem množstvo fotografií, článkov a videí.

 

Tu mi môžete dať svoj hlas v súťaži o najlepší cestovateľský blog

Ďakujem veľmi pekne 🙂

Aleš.