Kto už túto krajinu niekedy navštívil, tak mi dá iste za pravdu, že sa tu oplatí vrátiť. Je jedno, čo máme radi, alebo čo sa nám páči. Na Pyrenejskom polostrove je toho naozaj dosť a je si z čoho vyberať. Aj ja som sa tu niekoľkokrát už vrátil a nebudem sa brániť ďalšej návšteve, ak budem mať ešte takú možnosť.

To, že sa dá letieť napríklad neďaleko Barcelony priamo z letiska Bratislava, každému túto cestu ešte viac uľahčí a zjednoduší. Letenka za pár desiatok eur vie predsa vždy poriadne hriať pri srdci 🙂

V pokračovaní článkov s portálom pravda.sk som pripravil ďalšie zaujímavé destinácie z nášho najfrekventovanejšieho letiska. Linka medzi Bratislavou a Barcelonou však ponúka dve možnosti. Tí menej ostrieľaní cestujúci zrejme zvolia zostať v okolí Katalánska. No a tí, čo zvládnu absolvovať nejaký ten prestup alebo aj dva si pozrite, kam sme si to namierili tentokrát.

 

 

Celý článok spolu aj s fotografiami nájdete tu:

Španielsko prelink

Ak sa vám článok páčil alebo vieš o niekom, kto zvažuje navštíviť Španielsko, tak mu daj o ňom vedieť. Okrem toho, že tak urobíš veľkú radosť aj mne, možno pomôžeš aj niekomu druhému. Každý lajk, komentár alebo zdieľanie sú nápomocné.

Ďakujem, že ma podporujete na mojich dobrodružstvách!

Aleš 🙂