Zobraziť krajiny

Európa

Zobraziť krajiny

Ázia

Zobraziť krajiny

Južná Amerika

Zobraziť krajiny

Stredná Amerika

Zobraziť krajiny

Severná Amerika

Zobraziť krajiny

Oceánia

Zobraziť krajiny

Afrika

Z každej cesty, výletu alebo dovolenky, si všetci chceme priniesť nejaký suvenír. Niekto v podobe magnetky, sošky, obrazu, fotografie alebo niečo iné. Robíme tak preto, aby nám pri pohľade, na danú vec, v mysli naskočili nejaké spomienky z ciest. Práve spomienky, sú pre mňa to najdôležitejšie, čo si odnášam z každého výletu. Spomienky z ciest sú tak zároveň aj tým, o čo sa vždy rád podelím s ostatními. Práve tu, na tejto stránke nájdeš aspoň časť z toho, čo sa dalo pretaviť do elektronickej podoby. Pozri si teda niektoré fotografie alebo videá a nechaj sa inšpirovať aj ty.

Niekedy sa toho podarí zdokumentovať viac, inokedy zas nie. Pre mňa je však dôležité to, aby som si daný okamih vychutnal. Niekedy sa cítim, ako v raji, keď na krajinu pozerám cez hľadáčik fotoaparátu a inokedy svoju techniku nechám bokom. Len tak si niekde ľahnúť alebo sadnúť. Niekedy aj so zatvorenými očami. Proste si vychutnať to dané miesto, ten okamih, tú chvíľu. Tak, ako to mám rád ja a nie niekto iný. Každý robme to čo máme radi my a nie čo nám nadiktoval niekto drhí. Je to predsa náš život a my si určujeme, čo sa nám páči a ako si to vychutnať podľa seba samého.

Ako najradšej relaxuješ ty? Resp. máš nejaký svoj overený spôsob, ako si dokonale od všetkého oddýchnuť? Premýšľal si o tom niekedy? Žiaľ, niekedy sa mi už stalo aj to, že na túto otázku niekto nevedel odpovedať. Práca je super, peniaze tiež, no nemali by sme zabúdať na to, že aj relax je nevyhnutná zložka ľudského života. Kedy si si naposledy doprial trochu oddychu? Myslíím takú chvíľu, keď si aspoň na okamih nemyslel absolútne na nič.

facebook

Zobraziť videá

youtube

Zobraziť videá