Súťaž

Súťaž

Nie je to zas až tak dávno, odkedy bola na mojom blogu posledná súťaž. Pravdupovediac som nečakal, že sa do nej zapojí toľko ľudí. Naozaj ma to veľmi potešilo. Koniec koncov, veď aj ja som súťaživý tip človeka, takže verím, že to nie len splnilo účel, ale aj urobilo radosť.

Čo ma však prekvapilo ešte viac, bol samotný výsledok. Správna odpoveď na otázku koľko destinácii sa mi podarilo navštíviť počas mojej letnej cesty okolo Slovenska bola 27. Šťastný výherca to trafil presne, ale ďaleko od pravdy neboli ani tí, čo napísali 25, 26 alebo 28.

 

 

Ako malé zadosťučinenie v tejto hravej aktivite pokračujeme. Tentokrát to bude však o niečo iné.

 

Ceny budú dokonca 3!

Takže, ak si naposledy zaváhal, teraz už nepremýšľaj a pokúšaj svoje šťastie aj ty. S rastúcim počtom cien, rastie aj tvoja šanca byť úspešný. A o čo budeme hrať teraz?

Pred pár dňami som na svojom Facebook a Instagram profile zverejnil nový vizuál trička s logom Photo and Traveling. Nielenže ohlasy na to, ako vyzerá boli veľmi pozitívne, ale dokonca sa prihlásilo pomerne dosť z vás, ktorí si ho chcú nechať odo mňa vyrobiť.

To ma samozrejme veľmi potešilo. Aby som nezostal nečinný, napadlo mi vyrobiť súťaž. Takže už vieš, o čo sa bude súťažiť?

Áno, presne tak!

Práve to spomínané tričko s potlačou loga bude prvá cena. Avšak pozor! To nie je všetko. O túto súťaž prejavil záujem aj portál t-shock.eu , ktorý je na trhu známy tým, že vyrába vysoko kvalitné oblečenie práve s potlačou podľa vlastného výberu. Na ich stránke si za pár minút a niekoľko kliknutí môžeš tak vytvoriť celkom sám, pohodlne a rýchlo svoj vlastný štýl. Čo je na tom ešte lepšie, je to, že si môžem navrhnúť nejaký zábavný alebo dokonca aj cestovateľský motív!

Súťaž

Výroba vlastného motívu na ľubovolný predmet, je naozaj veľmi ľahká a pohodlná

Vrátim sa však k spomínanej súťaži, ako som sľuboval. Okrem trička s potlačou budeš ešte „bojovať“ o hrnček a nákupnú tašku. To všetko s tým istým grafickým vizuálom.

Mechanika je jednoduchá. Stačí, keď do komentáru dole pod týmto textom napíšeš, ktorú cenu chceš získať. Môžeš urobiť to isté aj na profile Photo and Traveling na Facebooku.

Súťaž začína počnúc dnešným dňom a končí v sobotu 22.10.2016 o 23:59 slovenského aktuálneho času. Spomedzi všetkých, ktorí sa do súťaže zapoja, vyžrebujem troch výhercov. Pre každú cenu vyžrebujem jedného výhercu.

Keďže o spomínané tričko s logom Photo and Traveling prejavili záujem aj moji blízki priatelia, tak nechcem na seba vrhnúť „svetlo podozrenia z nejakého rodinkárstva alebo klientelizmu“, ako to býva v niektorých krajinách zvykom 😀

Preto žrebovanie prebehne LIVE na Facebook stránke Photo and Traveling v pondelok ráno (nemôžem večer lebo sa nachádzam 7 časových pásiem od Slovenska a budem tu už mať tmu. A keďže chcem trochu pomachrovať, že tu máme stále teplo a palmy, tak preto budem vysielať v ranných hodinách 😀 ). Následne po odvysielaní bude toto video stále dostupné v histórii na tej istej stránke.

Výhercov však budem kontaktovať osobne pre získanie potrebných informácii k doručeniu výhry.

1. cena – tričko s potlačou

2. cena – hrnček s potlačou

3. cena – nákupná taška s potlačou

Súťaž

Verím, že ak si sa dočítal až tu nakoniec, tak máš záujem nielen súťažiť, ale aj vyhrať niektorú zo spomínaných cien. Budem držať päste každému jednému, ktorý sa zapojí, no vyhrať môžu len traja.

Už ani chvíľku neváhaj a napíš mi, o ktorú cenu chceš hrať, aby som mohol vyžrebovať práve teba!

Veľa šťastia

😀